توسط hamedrashvand ۴ خرداد ۱۴۰۰ در برندینگ, مجله

مهم ترین فوت و فن طراحی لوگو با گوشی

مهم ترین فوت و فن طراحی لوگو با گوشی

طراحی لوگو با گوشی :

احتمالاً شما هم از اهمیت طراحی لوگو در تبلیغات شرکت ها خبر دارید و می دانید که یک لوگو باکیفیت تا چه میزان می تواند در موفقیت آن شرکت و افزایش درآمد آن تأثیرگذار باشد.
اما برای این که طراحی لوگو در بهترین حالت ممکن اتفاق بیفتد باید فوت و فن طراحی لوگو را به خوبی بدانیم و با استفاده از آنها لوگوهایی جذاب و با کیفیت تولید کنیم و مخاطب را به محصولات خودمان بیشتر جذب کنیم.
در ادامه این مطلب قصد داریم چند نکته مهم در مورد طراحی لوگو را خدمت شما معرفی کنیم.

نکات مهم در مورد فوت و فن طراحی لوگو با گوشی

اولین فوت و فن طراحی لوگو و شاید عجیب ترین آن ساده بودن طراحی است. اگر شما تلاش کنید که لوگوی خودتان را با استفاده از جزئیات زیاد و پیچیده طراحی کنید، نه تنها زحمت زیادی برای خودتان ایجاد کردید بلکه لوگوی با طراحی پیچیده و سخت به آسانی در ذهن باقی نمی ماند. البته طراحی ساده باید باکیفیت باشد.
دومین نکته مهم در مورد طراحی لوگو انتخاب اندازه مناسب برای آن است. شما باید بر اساس محلی که قرار است لوگو در آن قرار بگیرد اندازه آن را تعیین کنید.

طراحی لوگو با گوشی

طراحی لوگو با گوشی

سعی کنید از خصوصیات مجزا و اشکال گوناگون در طراحی لوگوی خودتان استفاده کنید. شما می توانید اشکال گوناگون را به صورت جداگانه طراحی کرده و سپس آنها را در کنار هم قرار دهید تا یک طراحی لوگوی جذاب داشته باشید.
مهمترین نکته ای که باید در زمینه طراحی لوگو به آن دقت داشته باشید این است که لوگو را بر اساس نیاز مخاطب هدف خودتان و آن چیزی که او علاقه دارد آماده کنید نه آن چیزی که در ذهن خودتان به آن فکر می کنید.
سعی کنید طراحی لوگو را به گونه ای انجام دهید که بر روی مخاطب شما در مرحله اول تاثیر بگذارد و لوگوی شما را در ذهن او حک کند. سعی کنید از رنگ بندی های مناسب با دقت کامل در لوگوی خودتان استفاده کنید تا جذابیت آن افزایش پیدا کند.

نمونه طراحی لوگو رسانه هنر برتر

بازار کار طراحی لوگو |شغل طراحی لوگو | لوگو شغل | استخدام طراح لوگو | درآمد طراحی لوگو | لوگو بازار | بازار لوگو | کار طراحی لوگو

یک دیدگاه بنویسید.