توسط hamedrashvand ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ در برندینگ, مجله

موشن گرافیک تبلیغاتی

تبلیغات بروشوری، تبلیغات تلویزیونی و رادیویی، تبلیغات اینترنتی و… از جمله شیوه های تبلیغاتی هستند که شرکت ها برای معرفی محصولات خودشان از آنها استفاده کردند و می کنند. اما به جرات می توان گفت بهترین روش تبلیغی که در سالهای اخیر مورد استفاده قرار گرفته است موشن گرافیک تبلیغاتی است. اما موشن گرافیک تبلیغاتی اصلاً چیست و چگونه انجام میشود؟

 

موشن گرافیک تبلیغاتی چگونه است؟

یکی از مهمترین مسائلی که در افزایش درآمد و فروش یک مجموعه فروشگاهی می تواند تاثیر داشته باشد، نحوه و حجم تبلیغات آن مجموعه است. هرچه تبلیغاتی که مجموعه مورد نظر انجام می‌دهد برای مردم جذاب تر باشد و بازخورد بیشتری داشته باشد، طبیعتاً میزان فروش و درآمد آن شرکت افزایش پیدا میکند. در سال های اخیر روشهای گوناگونی برای افزایش تبلیغات توسط شرکت‌ها انجام شده است. تبلیغات بروشوری، تبلیغات تلویزیونی و رادیویی، تبلیغات اینترنتی و… از جمله شیوه های تبلیغاتی هستند که شرکت ها برای معرفی محصولات خودشان از آنها استفاده کردند و می کنند. اما به جرات می توان گفت بهترین روش تبلیغی که در سالهای اخیر مورد استفاده قرار گرفته است موشن گرافیک تبلیغاتی است. اما موشن گرافیک تبلیغاتی اصلاً چیست و چگونه انجام میشود؟

موشن گرافیک تبلیغاتی در واقع  یک فیلم انیمیشنی می باشد که برای ارائه جذاب تر تبلیغات و مطالب مورد استفاده قرار می گیرد. طبیعتاً متن و نوشتار از عناصر جدایی ناپذیر این شیوه تبلیغاتی محسوب می شود. همچنین طراحی شخصیت های انیمیشنی و دانش ساخت انیمیشن نیز جزئی از کارهایی که برای ساخت موشن گرافیک باید انجام شود.از جمله دلایلی که می گوییم استفاده از موشن گرافیک برای تبلیغات بهتر است می‌توانیم به این مورد اشاره کنیم که، متاسفانه در جامعه فعلی ما مردم علاقه ای به خواندن مطالب بلند ندارند و سعی می کنند بیشتر وقت فراغت خودشان را با دیدن ویدیوهای جذاب پشت سر بگذارند پس قطعاً موشن گرافیک تبلیغاتی که هم ویدیو است و هم خواسته های تبلیغاتی شرکت ها را میتواند برآورده کند بهترین گزینه برای آن است که تبلیغات شرکت توسط مردم دیده شود و طبیعتاً افزایش فروش به همراه داشته باشد. اما یک نکته بسیار مهم دیگر هم وجود دارد و آن این است که شما خودتان می توانید موشن گرافیک تبلیغاتی برای تبلیغات خودتان تولید کنید برای این کار نیاز است از شرکت‌های دیگری کمک بگیرید. در ادامه این مطلب ما بهترین شیوه را برای سفارش یک موشن گرافیک تبلیغاتی خدمت شما بیان خواهیم کرد.

یک دیدگاه بنویسید.