توسط hamedrashvand ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ در برندینگ, مجله

طراحی سربرگ و ست اداری اصفهان

طراحی سربرگ و ست اداری اصفهان

طراحی سربرگ و طراحی ست اداری اصفهان در آژانس تبلیغاتی رسانه هنر برتر شامل مجموعه ای است از یک سری از برگه های اداری که شامل کاغذ A4 یا A5 ،پاکت نامه، فرم ها ی شرکت،کارت ویزیت، سربرگ ،دفترچه یادداشت،فاکتور و … است که با طرح خاص به صورت یکپارچه می شوند و در روند اداری شرکت از آن استفاده می شود.

اوراق اداری یک سازمان به نوعی نشانگر هویت، ماهیت و سطح فعالیت حرفه ای آن سازمان می باشد.

در دنیای تجارت ، اصطلاح “سربرگ” به قسمتی از طراحی روی نامه گفته می شود که شامل یک نام ، آدرس و یک لوگو است. اگر شما یک طراح هستید ، سربرگ شما باید بیشتر نشان دهد که شما دارای مهارت و چیدمان قوی و مهارت های تایپوگرافی هستید.

حتی اگر زمینه خلاقیت برای شما مهم نباشد ، باز هم داشتن یک سندی که به خوبی طراحی شده باشد ، سودمند است. ست اداری برای مکاتبات حرفه ای استفاده می شود. این یک فرصت عالی برای تقویت هویت برند شما و همچنین اطمینان دادن به هرکسی است که از طرف شرکت برای او نامه ای می نویسید که یک سرمایه گذاری قابل اعتماد است.

اگر شما می خواهید نامه هایی به یاد ماندنی داشته باشید که به دست هر فردی میرسد با دیدن کاغذ اسم شرکت شما برای او تداعی شود، مهمترین چیزی که باید در خاطر داشته باشید این است که نام و اطلاعات تماس شما به راحتی قابل یافتن و خواندن در هر صفحه باشد.

ثبات در ایجاد یک برند موثر مهم است. این در مورد انواع ارتباطات و ابزارهای خاص مانند طراحی سربرگ و ست اداری اصفهان نیز صدق می کند. برای تهیه یک تصویر ثابت در ست اداری  ، از یک طرح رنگی مشابه ، قرار دادن و اجرای آن با آرم ، برچسب و هر سمبل دیگری که در اوراق اداری استفاده می کنید ، به کار برده می شود. به عنوان مثال ممکن است در گوشه سمت چپ بالای کارت ویزیت ، حروف و پاکت نامه یک آرم ، نام و نشانک که با الگوی یک رنگ ثابت قرار دهید.

چاپ ست اداری

طراحی ست اداری نباید بیش از حد شلوغ باشد

ست اداری اهداف کاربردی را در سلسله مراتب شرکت ارائه می دهد. کارت ویزیت ابزاری است برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مخاطب با افرادی که با آنها ملاقات می کنید. از حروف و پاکت نامه ها برای تایپ یادداشت ها یا نامه ها و ارسال آنها به دیگران استفاده می شود. در حالی که می خواهید این اوراق را علامت گذاری کنید ، لوگو تجاری و طراحی را به اندازه کافی ساده نگه دارید تا  ارزش عملکردی کاغذ خدشه دار نشود.

علاوه بر این ، می خواهید طراحی ست اداری ، آرم و لوگو تجاری آن چیزی باشد که مردم در سایر تبلیغات چاپی ، مانند روزنامه ها و مجلات ، می بینند.

 

یک رنگ خاص برای طراحی برندینگ خود انتخاب کنید

طرح های رنگی جنبه مهم  طراحی سربرگ و ست اداری در اصفهان  است. طبق اعلام شرکت بین المللی کاغذ ، طراحی رنگ استاندارد برای ست اداری  صرفاً جوهر سیاه روی کاغذ سفید نیست. اگر شما می خواهید یک تصویر بسیار حرفه ای ایجاد کنید آژانس تبلیغاتی رسانه هنر برتر این راه را برای شما هموار کرده است. با این حال ، بسیاری از شرکت ها می خواهند با طرح رنگی تصویری متفاوت ارائه دهند. رنگهای روشن مانند قرمز و زرد ممکن است با تأکید شرکت بر شدت ، عمل یا انرژی منطبق شوند. همچنین ممکن است بخواهید از یک طرح رنگی استفاده کنید که مطابق با رنگ های فروشگاه یا رنگ های مورد استفاده در سایر مارک های تبلیغاتی باشد.

 

توازن طراحی ست اداری با قابلیت خوانایی

در کارت ویزیت و سربرگ خود ، طرح تعادل را با خوانایی تنظیم کنید. این امر به ویژه در انتخاب شکل های مختلف و اندازه فونت بسیار مهم است. یک شکل خلاقانه نیاز به هوش بالای طراح دارد تا برای همه افراد خوانا باشد. به همین ترتیب ، اگر فونت خیلی کوچک باشد که بدون ذره بین قابل  ، به خوبی کار نمی کند.

طراحان گرافیک ساینا دیزاین شما را در این مسیر یاری نموده و طراحی جذاب را برای طراحی سربرگ و ست اداری در اصفهان برای شرکت  شما رقم می زنند و انجا که ست اداری همیشه جلوی چشمان شما در شرکت است به گونه ای است که هرگز تکراری وخسته کننده نخواهد بود.

یک دیدگاه بنویسید.