توسط hamedrashvand ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ در برندینگ, مجله

بهترین طراح لوگو

بهترین طراح لوگو

 بهترین طراح لوگو و   انتخاب آن   برای طراحی لوگو  استارت آپ شما بسیار مهم است تا به کسب و کار جدیدتان تصویر خوبی در بین مخاطبان خود ارائه دهید. چنین طرحی روانشناسی رنگ ها ، قلم ها و سایر عناصر را برای ایجاد یک آرم به یاد ماندنی می کند. فقط چنین لوگویی می تواند مخاطبان هدف شما را با تجارت جدید شما درگیر کند.

صاحبان مشاغل و طراحان گرافیک حرفه ای اهمیت لوگوها  را می دانند. یک آرم مطمئناً چهره یک شرکت ، تجارت و برند تجاری است. ابتدا افرادی که می خواهند محصولات یا خدمات یک شرکت خاص را بخرند به دنبال بهترین طراحی لوگو  در تهران و یا سراسر کشورمی گردند. بنابراین یک آرم نشانه اصالت محصولات یا خدمات یک شرکت است.

اما بیشتر از اینکه یک نشان هویت باشد ، یک آرم از بسیاری جهات در خدمت یک شرکت و تجارت است. یک لوگو  زیبا طراحی شده باعث می شود تا تجارت شما فوراً قابل شناسایی باشد. وقتی تبلیغ شما به چشم مردم  دیده می شود ، افراد تجارت شما را به یاد می آورند.

به عنوان مثال وقتی افراد  یک سیب گاز زده  می بینند ، آنها را به یاد کامپیوتر پیشرفته و تلفن های هوشمند اپل می اندازد.

طراحی لوگو با قیمت مناسب ، انتخاب خوبی برای کسب و کار نوپا است.

طراحی لوگو بهترین طراح لوگو

۱۰ نکته برتر برای استخدام یک طراح آرم برای شروع کار

۰۱. استخدام یک دوست

شما ممکن است  پسر عمو ، خواهرزاده یا  یکی از دوستانتان با مهارت مناسب در طراحی گرافیک داشته باشید. اما این به معنای  حرفه ای بودن در زمینه طراحی لوگو  نیست  . ممکن است انتخاب یک دوست برای ایجاد آرم خود به صرفه ترین و راحت ترین گزینه به نظر برسد. اما در دراز مدت انتخاب اشتباه بهای سنگینی برای شما خواهد داشت .

 

۰۲. حساسیت زیاد بر روی کار طراح

زمانی که شما طراح حرفه ای را استخدام کردید باید به او اعتماد کنید و بعد از دادن  ایده ها و الهامات لوگو تان به او کار را به او بسپارید . مطمئن باشید طراح حرفه ای  با توجه حیطه شغلی شما   با نهایت دقت به طراحی میپردازد  انجام شود. اما ثابت نبودن در تصمیم شما  حتی می تواند چیزی را که می توانست یک طراحی عالی باشد خراب کند.

طراحی لوگو بهترین طراح لوگو

۰۳. ندانستن آنچه می خواهید

این به طراح بستگی دارد که تصویر برند شما را به یک طرح کاملاً انعطاف پذیر تبدیل کند. ولی این به این معنا نیست که شما نقشی در طر احی ندارید چون این شما هستید که از نوع کسب و کار و تجارتتان آگاهی کامل دارید پس باید اطلاعات کافی را در اختیار طراح بگذارید .

نوع ارزش شرکت را که می خواهید از طریق آرم خود به تصویر بکشید ، مشخص کنید.

در صورت امکان باید طرح رنگی را نیز در ذهن داشته باشید. هر ایده ای که در مورد طراحی دارید باید با  طراح  لوگو در میان گذاشته شود تا مطمئن شوید طراح  با سبک مورد نظر شما آشنا است. این امر برای ایجاد یک آرم و هویت تجاری ضروری است.

 

۰۴. نوع فونت خود را انتخاب نکنید

در حال حاضر صدها فونت در سراسر اینترنت وجود دارد. با این حال ،هر کدام از فونت ها که هر یک از فونت ها  فضای و تصویر خاصی را ایجاد می کنند ، بنابراین انتخاب باید در درجه اول به طراح انجام شود.

اما اطمینان حاصل کنید که فونت هایی که برای لوگوی خود انتخاب می کنید با قلم هایی که قبلاً در طراحی وب سایت یا طراحی بروشور آنلاین خود دارید تفاوتی نداشته باشند . این یک گام مهم برای سازگاری با نام تجاری است.

 

یک دیدگاه بنویسید.