توسط hamedrashvand ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ در برندینگ, مجله

بهترین طراح لوگو در تهران

بهترین طراح لوگو در تهران و خصوصیات طرح لوگو

زمانی که شما لوگو خود را به طراح لوگو حرفه ای در تهران می سپارید این طراح باید اصولی را برای لوگو شما در نظر گیرد این اصول عبارتند از:

منحصر به فرد بودن لوگو

طراح لوگو شما باید بگونه ای طراحی کند که لوگو ی شما قدرت حضور در بازار را داشته و بلافاصله توسط مخاطبان شما پذیرفته شود. طرح لوگو باید معرف کسب و کار شما باشد و در عین حال نشان دادن محصول یا خدماتی که شما فراهم می کنید در آرم الزامی نیست.

به یاد ماندنی بودن لوگو

یک طراح لوگو حرفه ای و عالی، با طراحی لوگو که برای شما طراحی می کند نیاز به ایجاد یک حس طنین انداز در کاربران با نگاه اول ایجاد می کند تا آن را به نشانی به یاد ماندنی تبدیل کند . استفاده از یک طراح لوگو عالی و حرفه ای همراه با بازاریابی مناسب شما می توانید نام تجاری خود را در صنف های مرتبط با کسب و کار خود مطرح کنید ماندگار.

انعطاف پذیر بودن طرح

یک طراح لوگو قوی و حرفه ای باید بتواند به خوبی و بدون تغییر ماهیت و هدف لوگوی شما را  در سراسر رسانه های مختلف جای دهد. به عنوان مثال قرار گیری آرم یک کمپانی در وب سایت با ابعاد کوچک باید توسط مشتریان، فوق العاده به نظر برسد. یا آرم شما روی کارت ویزیت یا یک بیلبورد تبلیغاتی در ابعاد بزرگ مناسب به نظر برسد.

گویا بودن نشان

یک طراح لوگو باید بتواند حق مطلب را ادعا کند و مفهوم و هدف و چشم اندازه کسب و کار را به مخاطبش انتقال دهد.

ساده بودن لوگو و آرم

بهترین طراح لوگو، می تواند ساده ترین لوگو و تاثیرگذارترین با رنگ و متن مناسب را برای شما طراحی کند اما یک لوگوی موفق بدون رنگ و متن نیز به راحتی برای مخاطبان قابل تشخیص است. اضافه کردن افکت های اضافی و یا متن های غیر ضروری می تواند مخاطبان را از تصویر نمادین برند شما منحرف سازد.

در این راستا گروه طراحان وب رش به عنوان مشاور تبلیغاتی و مجری طراحی لوگو در تهران و طراحی لوگو در اصفهان می تواند به عنوان بهترین طراح لوگو در تهران برای کلیه همشهریان تهرانی و اصفهانی و سایر استانها اقدام به طراحی لوگو برای کسب و کار و برند شما کند.

شماره تماس : ۰۲۱۶۶۷۸۰۴۸۰

مدیر عامل : حامد رشوند ۰۹۱۲۱۴۱۵۲۸۱

یک دیدگاه بنویسید.