توسط hamedrashvand ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ در برندینگ, مجله

بروشور | طراحی | چاپ بروشور

بروشور شامل مجموعه ای اطلاعات (عنوان های اصلی) در مورد یک محصول (خدمات) یا حتی یک مکان است و یا اعلام یک تخفیف یا فروش ویژه است، به صورتی که اطلاعات و مفهوم خود را به صورت سریع به مشتری انتقال دهد، چاپ بروشور به عنوان یک سرفصلی برای ارائه خدمات یا محصولات شما به مشتری به شمار می رود، بروشور تبلیغاتی بسیار موثر و در دسترس تر از چاپ در یک مجله یا کاتالوگ تبلیغاتی می باشد.

بروشور ها از بخش بندی منظم و خلاصه تری نسبت به کاتالوگ ها تشکیل شده اند و از بروشور تبایغاتی به عنوان بازاریابی مستقیم جهت ترویج کسب و کار یاد می شود. نوع دیگر بروشور ها بصورت راهنما می باشند و جنبه راهنمایی یک هتل یا یک فروشگاه یا مجموعه فرهنگی تاریخی ورزشی را دارند.
نکاتی که جهت طراحی و چاپ بروشور حرفه ای رعایت شود : کیفیت طراحی، رنگ جذاب و خلاقانه که بطور موثر تاثیر گذار باشد ،استفاده از کاغذ با دوام بروشور نقش بسزای حفظ آن توسط مخاطب وجود دارد، چاپ افست در تیراژ و قیمت مقرون بصرفه در موفقیت و استمرار ارائه خدمات و سفارش شما تاثیر دارد ، علاوه بر موارد ذکر شده موفقیت طرح بازاریابی شما در مورد زمان توزیع و همچنین نحوه توزیع ، و همچنین بسته بندی بروشور بسیار مهم می باشد .

بروشور فراویزیت

photo_2017-04-27_09-14-25

photo_2017-04-27_09-14-33

تلفن پذیرش آگهی:۶۱۰ ۳۳ ۳۶۶-۰۳۱

نمونه طراحی لوگو

نمونه طراحی ست اداری

درخواست ثبت برند

 

یک دیدگاه بنویسید.