توسط hamedrashvand ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ در برندینگ, مجله

انواع بیلبورد تبلیغاتی و تاثیرات شگفت انگیز آن

تاثیرات شگفت انگیز انواع بیلبورد در جذب مشتری چیست ؟

انواع بیلبورد تبلیغاتی فرایند استفاده از تبلیغات چاپی در مقیاس وسیع برای بازاریابی یک شرکت ، برند ، محصول ، خدمات یا کمپین است. بیلبوردها معمولاً در مناطق پر رفت و آمد ، مانند امتداد بزرگراه ها و شهرها قرار می گیرند ، بنابراین بیشترین تعداد رانندگان و عابران پیاده آنها را می بینند.

تبلیغات بیلبورد برای ایجاد آگاهی از نام تجاری  کسب و کار شما (یا محصول یا کمپین) برای هرچه بیشتر افراد موثر است. از آنجا که در چنین مناطق شلوغی زندگی می کنند ، بیلبوردها در مقایسه با سایر روش های بازاریابی بیشترین تعداد بازدید و نمایش را دارند.

انواع بیلبورد

انواع بیلبورد

برای سفارش بیلبورد تبلیغاتی توسط ارگان های دولتی  و شهرداری ها به  شرکت بیلبورد تبلیغاتی باید مراجعه کنید.
برای طراحی و چاپ بیلبورد تبلیغاتی هم مانند تمامی مشاغل که دارای زمینه های کاری  متعدد می باشند،  بیلبوردهای متفاوتی  وجود دارد که در این مطلب به برخی از انواع آن می پردازیم. از مهم ترین انواع بیلبورد تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• استرا بورد
• پل هوایی
• لایت باکس
• لمپست
• ایستگاه های اتوبوس
• اتوبوس تبلیغاتی
• تبلیغ محیطی مترو
با توجه به قرار گیری انواع بیلبورد در فضای باز کیفیت مواد اولیه در طراحی و ساخت بیلبوردها بسیار مهم است و به این طریق می توانند مقاومت بسیار بالایی در شرایط جوی نا مساعد محیطی داشته باشند.

انواع بیلبورد

استرا بورد چیست ؟

استرا بورد یکی از انواع مهم در بخش نصب بیلبورد تبلیغاتی می باشد که در سالیان گذشته به عنوان استند تبلیغاتی شناخته می شده است. این نوع از بیلبورد تبلیغاتی ابعاد کمتری نسبت به سایر انواع بیلبورد تبلیغاتی دارد.

همچنین قابلیت تعویض راحت برای بنرها وجود دارد. انتخاب بسیار مناسبی برای استفاده تبلیغاتی در خیابان ها، جاده های درون شهری و برون شهری می باشد. بیلبورد ابزاری است که وظیفه‌ آن ایجاد یک جرقه در ذهن مخاطب است.

بنابراین از آن برای برندینگ و معرفی محصول یا شعار تبلیغاتی برند استفاده می شود. همچنین می تواند به عنوان یک گزینه مناسب برای موسسات و شرکت هایی که تمایل به تبلیغ به وسیله بیلبورد دارند اما بودجه محدودی دارند،  که قیمت بیلبورد تبلیغاتی  استرا بورد به مراتب مناسب تر است.

بیلبورد های استرا بورد با توجه به شکل ظاهری و تعداد آن ها در فضای داخل شهر، باعث می شود تا صاحبان کسب و کار، کالا و مشاغل که نیاز به تبلیغ و معرفی در مورد محصول و برند خود دارند، این شیوه تبلیغات را انتخاب کنند و بر اساس تغییرات هر فصل، به راحتی امکان تبلیغات متنوع را خواهند داشت.

برای سفارش بیلبورد در اصفهان در سطح شهر و اتوبان ها می توانید با شرکت رسانه هنر برتر تماس حاصل نمایید.

تبلیغات آتلیه ها، تبلیغات آرایشی و زیبایی، تبلیغات دسر و شیرینی، تبلیغات دیگر مشاغل، تبلیغات رستوران ها و کافی شاپ ها، تبلیغات شرکت های تشریفاتی، تبلیغات مراکز تفریحی، تبلیغات مبلمان و کالای خواب، تبلیغات مراکز تفریحی، تبلیغات مزون ها، تبلیغات معماری و دکوراسیون داخلی، تبلیغات پزشکان، تبلیغات گردشگری، طراحی وب سایت و سئو، عکاسی و فیلمبرداری از همایش ها، مجله تبلیغاتی، مزایای تبلیغات محیطی، طراحی کاتالوگ در تهران، دسته نمونه طراحی لوگو، سفارش آنلاین طراحی لوگو، آگهی نامه ساینا ۲۶، نمونه کارها، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی، مجله ۲۹ ساینا، چاپ هولوگرام و برچسب اموال، مطالب سایت

۵
/
۵
(
۱

امتیاز

)

یک دیدگاه بنویسید.